Безумовно, кожен випадок індивідуальний, але майже завжди можна успішно покращити ситуацію за допомогою наявних протизапальних засобів для обличчя і не купувати зайвого.

Чому взагалі виникають запалення та акне на тілі:
- порушення гормонального балансу;
- занадто тісний одяг та синтетичні тканини, що створюють парниковий ефект;
- некоректний догляд: креми для тіла з нафтопродуктами, занадто агресивне очищення і відсутність процедур, що відлущують;
- силікони у складі косметики для волосся.

Як покращити ситуацію?
- перше і найважливіше - почати на регулярній основі приділяти собі увагу та час;
- м'яке очищення з нейтральним pH, без сульфатів. Гель для душу має бути максимально делікатним;
- ексфоліація (відлущування) - це дуже важливо. Але не поспішай братися на абразивні скраби чи щітки, якщо тілі є запалення (пустули і папули), бо абразивний засіб може погіршити ситуацію. Ідеальними варіантами будуть кислотні пілінги або ензимні пілінги, наприклад, Selfish.
- зволоження. Крем для тіла має бути таким же постійним учасником у твоєму догляді, як і крем для обличчя;
- протизапальні активні інгредієнти, наприклад: пребіотики, цинк, мідь, ромашка, центелла, ніацинамід, алое, саліцилова кислота, календула і т.д. Ми в таких випадках дуже любимо поєднання тонера Meditation з цинком та міддю та протизапального крему Mindfull з пребіотиками, ніацинамідом та маслом таману.
- і ще один супер важливий пункт - часто джерело недосконалості шкіри знаходиться всередині (спосіб життя, дисбаланс гормонів, харчування), так що починати кожен день із прагнення жити більш усвідомлено, щасливо та повноцінно – це не лише приємно, але ще й дуже корисно.

Любимо.