За традицією наприкінці кожного року, ми випускаємо лімітовану свічу, що присвячена подіям та емоціям, пережитим нами всіма за цей період. 


Ці два роки були досить непростими, сповненими подій, що викликали здається весь можливий емоційний спектр: від страху за життя до мужності та віри у перемогу і світле майбутнє, від розпачі та люті до радості та натхнення продовжувати свій шлях. Але ми точно зрозуміли, що яким би важким не був цей шлях, він наш - особливий та унікальний, різнобарвний та прекрасний.


Саме тому цього року ми створили цілих три аромати лімітованих свічок, бо однією тут точно не обійтись.


Знайомся:


- БДСМ [Боже, дай сил мені] -  свіча з насиченим ароматом червоного вина з гострими нотками гумору та здорового прийняття.


- EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON [but what the f*ck?] - свіча з ароматом морозного повітря, ялини, дубового моху та мускусу. Освіжаюча, наче кожен день нашого життя. 


- SWEET EMOTION - свіча з ароматом пухнастих панкейків, карамелі та шоколадної крихти. Солоденьке безглуздя, якого нам іноді так не вистачає. 


Це єдина партія свічок на цей сезон, поповнень не буде, тому якщо раптом ви думаєте, чи не загорнути для себе або для когось класного наші свічки в красиву коробку - it’s now or never.

Вартість:
130 мл - 415 грн