А можна зробити так, щоб крем мав захист від сонця та легкий тонуючий ефект? Звісно можна! Трошки магії та чудовий склад і він вже готовий бути твоїм помічником. 

I AM BEAUTIFUL anti-pollution денний крем SPF40 - комфортний нежирний крем для обличчя, що підходить для будь-якого типу шкіри. Це унікальний засіб, який не тільки зволожує та живить, але й надає шкірі легкого тону та свічення без відчуття жирності та маски на обличчі. 

У чому ж суперсила?
- вирівнює тон та має легкий тонуючий ефект;
- не містить олій;
- композиція мінеральних та сучасних хімічних UV-фільтрів захищає від сонця та пігментації;
- цераміди та пребіотики "ремонтують" природний захисний бар'єр шкіри, запезпечують зволоження, здоровий бактеріальний баланс та відновлюють місцевий імунітет; 
- фосфоліпіди та амінокислоти запобігають сухості, трансепідермальній втраті вологи та оберігають від негативних факторів навколишнього середовища та великого міст;
- екстракт зеленого чаю нейтралізує вільні радикали, знімає ранкову набряклість та тонізує;
- емоленти натурального походження пом'якшують та зволожують шкіру, надають крему шовкову текстуру та не забивають пори.


Можна поєднувати з нашими праймерами або використовувати самостійно. Підійде до будь-якого сезону, захистить шкіру взимку та не буде обтяжувати в спекотні дні. 

Ідеально, правда ж? 

І, традиційно, даруємо пробники крему до усіх замовлень на сайті!  Поспішай, щоб встигнути отримати свій подарунок! 


Вартість:
50 мл - 765 грн
10 мл - 195 грн