Лайфхак на всі випадки життя і безумовно must have кожної літньої косметички - універсальний гель алое ALOE, IT'S ME! Після гоління та сонячних опіків, як заспокоююча та освіжаюча маска, як щоденний зволожуючий засіб, та навіть як база для порошкової маски. Клас, правда? Точно знаємо, що ти чекала на його повернення, щоб насолодитись літом на повну.

Гель алое містить концентрований екстракт алое, що заспокоює, зволожує та загоює шкіру, гіалуронову кислоту, яка насичує шкіру вологою та прискорює загоєння та пребіотики, що відновлюють баланс та природній захисний шар шкіри.

 

Як використовувати?

- Як заспокоюючий засіб після засмаги або сонячних опіків: нанести щільним шаром на шкіру та залишити до повного вбирання. За необхідністю змити залишки водою.

- Як зволожуюча освіжаюча маска - нанести щільним шаром на чисту суху шкіру на 10-15 хвилин та змити залишки теплою водою.

- Як щоденний зволожуючий засіб для обличчя та тіла - наносити тонким шаром на чисту суху шкіру. Також можна додавати гель алое до крему для тіла, щоб додати йому зволожуючих властивостей.

- Як основу для порошкової маски - важливо, щоб це була НЕ альгінатна маска.

 

І, звісно, якщо у тебе виникнуть запитання щодо використання гелю - ми завжди раді відповісти на них в месенджерах та в інстаграм.

 

Металевий тюбик 100 мл - 385 грн