Новорічні набори у гарній подарунковій упаковці створені, щоб влаштувати свято собі та ще комусь дуже симпатичному. Час для красивих пакувань, листівок з теплими побажаннями та подвійної порції обіймів. 

Подарункові набори вже чекають на сайті, кількість обмежена, але є багато варіантів. Також, як завжди, можна зібрати будь-який набір самостійно, а ми безкоштовно додамо до нього красиве пакування та листівку. І звісно, спеціально для випадків, коли тобі дуже хочеться подарувати важливій людині трохи кохання, але ти не знаєш, що саме вибрати, ми зробили гарні сертифікати на суму від 500 грн. 

- Набори з двома ароматизованими свічками з соєвого воску. Неймовірні аромати для ідеального вечора вдома та крапелька домашнього затишку, який ти можеш взяти з собою, адже на кожній свічці зручна металева кришка.
- Набори з парфумованим кремом для рук та однойменною свічкою. Настрій, спогад, мрія та турбота. Для початку магії просто відкрий тюбик або запали свічку.
- Набори з парфумованим гелем для душу та однойменною свічкою  – окремий вид задоволення, що здатний врятувати у будь-якій незрозумілій ситуації. Незабутній похід у ванну забезпечений.
- Набори з парфумованим кремом для рук, скрабом та баттером для тіла. Немає нічого приємнішого в зимову пору року, ніж зволожена шкіра тіла і рук. Ми знаємо твої потаємні бажання.
- Набори з кремом для тіла або поживним баттером та скрабом для тіла. Must have кожної косметички.

Вартість від 690 грн

Здійснюємо доставку по всій Україні, де працює Нова Пошта та за кордон! Безкоштовна доставка по Україні від 2000 грн.

Подарунки до замовлень на суму :
- від 800 грн - міні-версія очищуючого гелю з кислотами;
- від 1200 грн - міні-версії ензимного пілінгу та очищуючого гелю;
- від 1600 грн - міні-версії кондиціонеру для волосся, ензимного пілінгу та очищуючого гелю.