Привіт! Запрошуємо тебе познайомитися з нашим неймовірним спільним проектом разом з тренеркою та амбасадоркою жіночого здоров'я Христиною Горбач. 

Keep Balance & Fabulous Skincare - це те, що ми створювали разом майже 1,5 роки через нашу спільну любов до піклування про себе, яке не робить життя більш складним, а навпаки, підтримує та йде поряд, як близька подруга, незважаючи на всі виклики та випробування, якими наповнені наші з вами справжні життя справжніх жінок. 

Що ми зробили?

- Розслаблююча та заспокоююча суміш для ванн з магнієм, морською сіллю та рожевою гімалайською сіллю створена, щоб зменшувати біль в м'язах та суглобах після тренувань та фізичних навантажень, заспокоювати подразнену шкіру та розслабляти нервову систему.

- Розслаблюючий та заспокоюючий делікатний скраб з магнієм, морською сіллю та поживними оліями персика та кукурудзи створений щоб зменшувати біль в м'язах та суглобах після тренувань та фізичніх навантажень, заспокоювати подразнену шкіру та розслабляти нервову систему. Має приємну танучу текстуру та буде не тільки корисним для шкіри ритуалом, а і можливістю додати магнієві процедури в догляд навіть якщо у тебе немає ванни.  

Всі засоби є з різними дивовижними ароматами. 

Також кожен засіб можна придбати окремо або в красивих боксах зі знижкою та зробити корисний та естетичний подарунок собі або комусь важливому. 

Неймовірна колекція Keep Balance & Fabulous Skincare вже чекає тебе на сайті.