Якби можна було обрати найочікуваніше повернення, то це точно були б тверді шампуні. Місяці розробок та тестувань і ми це зробили. Зустрічай!

Оновлена формула, якісне очищення, що не руйнує природний бактеріальний бар'єр та не сушить шкіру, і такі самі круті активні інгредієнти!

OCEAN POTION  - твердий шампунь для шкіри голови, що схильна до жирності.  Містить ананасові ензими та морську сіль, що делікатно відлущують шкіру голови, мають протизапальний ефект та балансують роботу сальних залоз, та спіруліну, яка є справжнім суперфудом для шкіри голови - насичує енергією, стимулює кровообіг та укріплює волосся. 

DIRTY MIND - твердий шампунь для нормальної шкіри голови та волосся. Містить екзотичний баттер манго, що зволожує шкіру голови та насичує вітамінами та екстракт жасмину, що має заспокоюючий ефект на шкіру та пом'якшує волосся і прибирає пухнастість. 

THAT'S LOVE - твердий шампунь для шкіри голови та волосся, що схильні до сухості. Містить поживний баттер ши, який інтенсивно піклується про шкіру голови та волосся і прибирає сухість та лущення, та екстракт артишоку, який відновлює бактеріальний бар'єр і робить волосся більш гладеньким та слухняним.   

Вже доступні до замовлення на сайті! 

Вартість:
80 г - 665 грн