Зустрічай новинку! Серія для догляду за обличчям з кислотами. Відлущуючий ефект, розблокування та очищення пор, покращення тону шкіри, глибоке зволоження, допомога при акне, пост-акне та пігментації. 4 засоби вже на сайті:


ESSENTIAL -  очищуючий гель з АНА та ВНА кислотами, що мають не тільки всім відомий відлущуючий ефект, а і зволожує шкіру та покращує обмінні процесі, розгладжує тонкі поверхневі зморшки та покращує тонус шкіри, розблоковує та очищує пори.


90 DAYS OF SUMMER - тонер з мигдалевою кислотою та екстрактом вина.Той самий класний випадок, коли список інгредієнтів можна виставляти в галереї в якості літнього пейзажу. Ніжна мигдалева кислота покращує тон та рел'єф шкіри, допомагає при акне, пост-акне та пігментації. Екстракти червого вина та малини багаті на антиоксиданти та вітаміни, зволожують шкіру, покращують тонус та еластичність.  Тонер підійде для будь-якого типу шкіри, та буде особливо актуальним для дорослої шкіри, що схильна до акне або висипань та при пост-акне. 


I NEED A DRINK - гіалуронова сироватка з пребіотиками та ламінарією. Два види гіалуронової кислоти насичують шкіру вологою на поверхневому на глибинному рівнях, а д-пантенол та алое заспокоюють та загоюють шкіру,  гідролізований екстракт ламінарії має потужний відновлювальний ефект, таргетовано відновлює епідерміс та розгладжує дрібні зморшки. 


LET'S MAKE IT CLEAR - крем-бустер з азелаїновою кислотою та ВНА. Легка oil-free текстура та таргетована дія проти акне та запалень. Азелаїнова та саліцилова кислоти очищують шкіру, допомагають позбавитися існуючих запалень та передбачити появлення нових. Екстракти маргаритки та лакриці м'яко освітлюють шкіру та оберігають від пігментації та пост-акне. 
Формула крему побудована за ламілярною технологією та містить емоленти, що також надає засобу приємну зволожуючу дію.