Ретинол - це інтенсивний антиоксидант та відновлюючий компонент широкої дії: він м‘яко позбавляє шкіру сухого ороговілого шару, стимулює вироблення структурних білків та активно стимулює оновлення шкіри, допомагає шкірі впоратися з висипаннями та запаленнями, стимулює вироблення колагену та розгладжує дрібні зморшки.
Справжній скарб.

Коли ми планували засоби з ретинолом, нам дуже хотілося створити щось не просто класне, а феноменально круте, поєднавши його з не менш крутими компонентами. Саме так з'явилися FORBIDDEN FLOWER та Phenomenon.
 

FORBIDDEN FLOWER - вечірня суха олія для тіла з ретинолом. Також олія містить натуральні емоленти, які роблять ії дуже легкою та шовковою на дотик, вітамін Е, тонізуючі екстракти та поживні олії аргани, жожоба, абіссінської гірчиці та зародків пшениці. Має аромат туберози та дзвінкі нотки лайма.

Стане найкращим другом для шкіри, якої не вистачає пружності, часто виникають лущення та сухість і врослі волоски, адже вона:
- інтенсивно та надовго зволожує і живить шкіру;
- позбавляє врослого волосся та запалень;
- має тонізуючий та антицелюлітний ефект без розігрівання та подразнень.
 

PHENOMENON - вечірня сироватка для обличчя та шиї з ретинолом і вітамінами С та Е. Легка текстура шовкової олії та зіркові інгредієнти - ретинол, вітамін С, запечатаний у ліпосоми, вітамін Е, екзотичні олії гібіскусу та камелії, екстракти лілії та грейпфрута. Звісно, жодних силіконів та нафтопродуктів і жодних забитих пор.

Phenomenon для тебе, якщо:
- хочеться наситити шкіру, повернути їй яскравий здоровий тон;
- зменшити пігментні плями та дрібні зморшки;
- збалансувати вироблення шкірного жиру;
- впоратись з висипаннями та почервоніннями;
- наситити шкіру вітамінами.

Вже чекають тебе на сайті:
FORBIDDEN FLOWER - від 195 грн
PHENOMENON - від 365 грн