Якщо ти спостерігаєш все більше волосся на гребінці, а при митті в руках залишаються цілі пасма – запит в гуглі «шампунь від випадіння волосся» навряд чи виправить ситуацію.

Так, дійсно, іноді справа може бути в надмірно агресивному очищенні, і можливо, при переході на більш м’який і якісний догляд баланс шкіри голови відновиться і, відповідно вона перестане так скидати волосся.

Але, найчастіше реальна причина криється в дефіциті (вітамінів і мікроелементів), регулярному стресі або сильному стресі / потрясінні пережитому деякий час назад.

 

Що робити?

В першу чергу прийняти рішення реально щось змінити, розібратися в ситуації, звернутися до лікаря, здати необхідні аналізи і відповідально слідувати рекомендаціям.

Виходить, косметика від випадіння волосся – не працює? Зовсім ні! Сироватки, лосьйони, спреї та інші незмивні засоби для шкіри голови дійсно можуть бути дуже ефективні, але при відсутності комплексного підходу до здоров’я і краси – проблема або нікуди не піде або повернеться, як тільки флакон спорожніє.

 

Який висновок?

Не намагайся йти по швидким і легким шляхом (його немає), нехай любов в собі буде дією, а шлях до гарного волосся / здорової шкіри / фігури твоєї мрії – цікавою пригодою.

А ми будемо поруч, підтримувати тебе, жартувати і створювати нові працюючі формули.