Звісно ми розуміємо, яке це задоволення (та майже медитація) - поколупати прищики та чорні цятки перед дзеркалом, а потім із задоволенням наносити всі 7 шарів свого чудового догляду, але нам все ж треба про це поговорити, правда? 

Отже, що насправді впливає на те, що іноді нас може обсипати навіть коли ми вже давно вийшли з підліткового віку?

- харчові звички - можливо ти трохи перебираєш жирами та це має вплив на шкіру, або справа в цукрі? (доречі, надмірне споживання цукру ще й прискорює старіння шкіри) Чи може варто замінити молочні продукти на безлактозні або веганскі? Ну і взагалі, як ми всі хоч раз в житті чули, в більшості (але не завжди) випадків чиста шкіра починається з відповідального та різноманітного харчування. Бісить, знаємо.

- збій в роботі ЖКТ. ЖКТ має дуже потужний вплив на нашу шкіру, тому якщо ти маєш якісь запитання до роботи кишківника або регулярно відчуваєш дискомфорт, та бачиш як на обличчі з‘являється все більше запалень без якоїсь очевидної причини - це 100% привід звернути увагу на стан здоров‘я.

- високий рівень кортизолу, also know as регулярний стрес, also known as життя кожного українця та українки вже більше ніж рік. Гормони - це та сама секретна мафія яка тихо керує майже всіма процесами в нашому тілі, і особливо це стосується нашої шкіри, яка є не тільки нашим бар’єром від зовнішнього світу, а також є тим, як ми в цьому світі виглядаємо, одним с основних органів через який ми цей світ відчуваємо та навіть має свою власну мову - ми червоніємо коли нам соромно, відчуваємо мурахи коли чуємо ту саму пісню або той самий голос та неусвідомлено починаємо навіть по-іншому пахнути коли поряд ті хто нас приваблюють. Подумайте про це. Захоплююче, правда?

- некоректний догляд та/або непідходящі декоративні засоби.

- просто такий тип шкіри.

Звісно ми знаємо, що з цим всім робити, як вплинути на ситуацію та як зменшити ті неконтрольовані висипи перед місячними, та розповімо про це у наступній статті.