Проблемна шкіра і дорослому віці та що ми будемо з цим робити.
Частина 2

Перше та найголовніше - це пройтися по пунктах у попередній статті та можливо знайти там свою причину або навіть декілька.

Далі, звісно, прийняти рішення діяти, бо з доглядом така сама зрада як і з абонементом в фітнес клуб - просто купити його недостатньо.

Якщо це якісь епізодичні висипання, накшталт перед місячними чи після дуже смачного тортика, то важливо в ці періоди робити свій догляд більш інтенсивним та робити його такими сетами як я на відео - відлущення, 1-2 маски за типом шкіри та запитом (бажано щоб одна з них була проста глиняна), далі - протизапальний крем або сироватка. Всього 50 хвилин і вже зовсім інша справа, а завтра буде взагалі.

Якщо ж висипання з тобою завжди, то в регулярному догляді завжди мають бути:

- якісне безсульфатне очищення
- регулярне відлущення, 2-5 разів на місяць, залежно від типу шкіри та засобу. Це можуть бути кислоти та/або ензими. Я користуюся нашим пілінгом Selfish
- як мінімум один класний протизапальний засіб. Як визначити його класність? По-перше проаналізувавши склад (тут можна звернутися до нас), по-друге при особистому знайомстві, бо ми всі різні.
- перевірити чи це не тональний крем спричиняє запалення? (просто перестати ним користуватися) Або не дуже якісний санскрін? А якщо висипання в основному локалізовані по лінії росту волосся, то цілком можливо що є сенс змінити шампунь та кондиціонер (без сульфатів, без силікону).

На які активні інгредієнти важливо звернути увагу?

Саліцилова кислота (мені подобається сироватка від Ordinary), ніацинамід, пребіотики, ферменти, ретинол, вітамін С, екстракт магнолії, цинк - це дуже швидкий та короткий список.

Що важливо пам‘ятати - не треба нічого «підсушувати», будь ласка, навпаки, чим більш шкіра зволожена, тим менше вона виробляє надлишковий жир, ніякий спиртових тоніків та аптечного кошмару, не треба мити лице до скрипу, ніякого мила (навіть натурального, навіть якщо виробник запевняє що воно лєчєбноє), ніяких травматичних чисток у косметолога, бо це не міняє стан шкіри, не відновлює баланс, не робить її здоровіше, а наша ціль саме така, правда?