Упаковка наших супергероїв – це окрема магія. Ми намагаємося вибрати красиві, якісні, максимально зручні для тебе і безпечні для навколишнього середовища упаковки.

Колись ми обов’язково виростемо до таких масштабів, що зможемо самостійно виробляти ідеальні флакони, а поки ми досліджуємо всі сайти і магазини тари світу в пошуках найкращого.

Іноді трапляються неприємності і під час пересилки або використання упаковка виходить з ладу. В такому випадку, сміливо зв’язуйся з нами і ми обов’язково замінимо, запропонуємо альтернативу або знайдемо оптимальне рішення, щоб всі були задоволені.

А ще, окремий вид мистецтва – рефілли. Це справжній крок до більш усвідомленого споживання. Це м’яка упаковка- пакет з zip-замком, який можна використовувати, як запасний наповнювач. Рефілли дають можливість використовувати флакони багато разів, або вибрати ті самі, ідеальні, які підходять для твоєї ванної кімнати або ніби були створені спеціально для твого столику.

А що ж з робити з пакетами? Їх можна здати на переробку, вони закриваються на замок і в них зручно зберігати домашні дрібниці типу ватних паличок, ниток, гудзичків і цвяхів, в них дуже зручно пакувати дрібниці в поїздку.

Зараз в рефілах у нас є гелі для душу, шампуні і кондиціонери для волосся, креми і лосьйони для тіла, ензимний пілінг і скраби. Тобто, саме те, що найчастіше закінчується і швидше за все накопичує гори пляшок. А ще, рефілли трохи дешевше.