Іноді трошки тепла і любові - це все, що тобі потрібно. Затишні обійми коханих стали для нас найціннішим скарбом, що здатен зупинити час, зігріти та заспокоїти.

Подарункові набори в гарному пакуванні створені, щоб влаштувати свято собі та ще комусь дуже симпатичному.

А спеціально для випадків, коли тобі дуже хочеться подарувати важливій людині трохи кохання, але ти не знаєш, що саме вибрати, ми створили подарункові сертифікати від 600 грн.

Подарункові набори вже чекають на сайті. Також, як завжди, можна зібрати будь-який набір самостійно, а ми безкоштовно додамо до нього святкове пакування.

- Набори з двома ароматизованими свічками з соєвого воску. Неймовірні аромати для ідеального вечора вдома та крапелька домашнього затишку, який ти можеш взяти з собою, адже на кожній свічці зручна металева кришечка.
- Набори з парфумованим кремом для рук та однойменною свічкою. Настрій, спогад, мрія та турбота. Для початку магії просто відкрий тюбик або запали свічку.
-Набори з парфумованим гелем для душу та однойменною свічкою – окремий вид задоволення. Незабутній похід у ванну забезпечений.
- Набори з парфумованим кремом для рук, скрабом та баттером для тіла. Іноді півгодинки запашних б'юті ритуалів можуть змінити дуже багато.
- Набір з розслабляючими гелем для душу та бальзамом для ніг .Той самий набір, який врятує у будь-якій незрозумілій ситуації!
- Набори з кремом для тіла або поживним баттером та скрабом для тіла. Must have кожної полички в ванній.

Вартість від 595 грн