Індивідуальні реакції шкіри можуть виникати навіть на самі невинні і безпечні для тисячі інших людей природні компоненти. І що ще цікавіше, людина може вживати деякі продукти в їжу і все буде прекрасно, а при використанні в косметичних цілях, отримати алергічну реакцію, і в точності до навпаки. Наприклад, алергія на ромашку в косметиці (навіть якщо ти раніше її вже пила), корицю або лавровий лист (навіть якщо ти раніше їх вже їла). Справжня містика!

Тому ми рекомендуємо, тестувати будь-яку нову для тебе косметику. Робити тестування найкраще на внутрішній стороні руки трохи вище або нижче ліктя. Шкіра тут по проникності схожа зі шкірою обличчя.

Ідеально почекати дві доби, тому що алергія буває негайна, яка настає через 30 хв і відстрочена, яка може настати навіть через дві доби.

Якщо все ж реакція відбулася – змий засіб великою кількістю прохолодної води і оброби ділянку звичним для тебе заспокійливим засобом або дай шкірі відновитися самостійно.

Дані правила стосуються і натуральної / органічної косметики в тому числі. Особливо, якщо формула містить багато активних інгредієнтів. І хоч у нас таке траплялося в практиці вкрай рідко, ми закликаємо тебе неодмінно тестувати косметику перед використанням і в разі виникнення питань звертатися до нас. І пам’ятай, не буває дивних питань, бувають тільки незадані вчасно.

Бережи себе!