Магазинні креми кричать написами 25+, 35+, 45+. А що, якщо відкинути ці вікові забобони і подивитися на догляд з боку потреб і стану шкіри. Адже це зовсім не секрет, що різні люди в різному віці виглядають по-різному (косметологічні маніпуляції не береться до уваги). Значить питання набагато глибше, ніж просто цифра в паспорті, а стан шкіри залежить не тільки від догляду, а й від способу життя, харчування, генетики і звичок.

 

Косметику не обов’язково підбирати за віком, а спиратися варто скоріше на потреби шкіри. Є сухість – використовуй зволожуючі і живильні засоби по догляду за шкірою, зайва жирність – врегулюй роботу сальних залоз, є висипання або інші проблеми шкіри – використовуй засоби для їх лікування.

 

Шкіра потребує твоєї допомоги, а не виправлення. І крем від зморшок навряд чи вирішить питання здоров’я шкіри. Вона не працює, як банківська комірка, в яку можна покласти що-небудь про запас. Вона витрачає речовини тут і зараз.

 

Одні з основних ознак старіння шкіри – втрата еластичності і поява зморшок, що є причиною зменшення кількості колагену і еластину в шкірі. Перш, ніж братися за антивікової крем, спробуй вибрати відповідний догляд для здоров’я шкіри. Наприклад, сіточку з дрібних зморшок, легко виправить правильного питного режиму і зволожуючий крем. Якщо шкіра здорова і ти ведеш здоровий спосіб життя (або хоча б намагаєшся), то успіх тобі гарантований. ⠀

 

Приділяйте собі увагу, прислухайся до себе і люби себе.

Обіймаємо.