Влітку ми зазвичай приділяємо більше уваги видаленню волосся, та відповідно частіше стикаємося з різного роду неприємностями, тому зараз ми розповімо декілька лайфхаків, з усі ці неприємності можна запобігти, та що робити, якщо воно вже сталося.

- подразнення після гоління. Щоб мінімізувати його проявлення важливо по-перше очистити шкіру, а по-друге не використовувати брудний станок. Ці прості правила допоможуть запобігти подразнення в 90% випадків, але якщо твоя чутлива шкіра все одно реагує, то спробуй перед голінням скористатися скрабом, або іншим відлущуючии засобом, а після нанести щось заспокійливе, наприклад, гель алое.

Почервоніння після воску або шугарінгу неминуче, бо це великий стрес для шкіри, і тут також допоможе гель алое.

- вросле волосся, особливо часта проблема після воску або шугарінгу. Тут відлущення стає все необхідним ритуалом - скраби, рукавички, або кислотні лосьони/тоніки - просто обирай те, що більше подобається. А правило номер два - це зволоження. Зволожена шкіра не буде накопичувати лусочки шкіри, а ті в свою чергу не будуть забивати пори та провокувати вростання.

Ідеально поєднує в собі одразу обидва процеси наша олійка з ретинолом Forbidden flower, а бонусом ще й робить шкіру більш пружною та має антицеллюлітний ефект.

Ще один засіб 3в1 - це наш кремовий скраб, во він по-перше делікатно полірує шкіру, по-друге класно зволожує, а по-третє містить папаїн, який не тільки уповільнює зростання волосся, а ще й запобігає вростанню.

Якщо обидва засоби по якимось причинам тобі не підходять, то гарні скраб та лосьон/крем/баттер також будуть класними помічниками.