Ми не додаємо ароматизатори в незмивні засоби для обличчя, бо вважаємо, що вони зайві. Велика кількість ароматів може служити подразником для тих, у кого достатньо чутливий нюх, а змішання ароматів при нанесенні – і зовсім викликати роздратування. І ось вже улюблений ефективний засіб для обличчя перетворюється в нелюбимий і десь сумує одна дівчинка і наші феї на виробництві.

Для власниць чутливої ​​або реактивної шкіри ароматизатори можуть стати каталізатором почервоніння, подразнень і навіть розвитку контактного дерматиту.

Також, ми не додаємо в незмивні засоби для обличчя ефірні олії, які є дуже активними косметичними компонентами. Вони здатні проникати у верхні шари шкіри, а деякі ще глибше, в залежності від виду рослини. Ефірні олії можна додавати не тільки для аромату, але і для того, щоб наділити косметику додатковими властивостями. Однак, робити це необхідно дуже акуратно, строго дотримуючись правильної концентрації, тому що незважаючи на всі корисні властивості, ефірні олії можуть бути потенційно небезпечними для шкіри через свій багатий і активний склад.

Косметика FABULOUS SKINCARE – це перш за все про здоров’я і безпеку твоєї шкіри.