Найкращий спосіб перемогти - боротися разом!

Саме тому, повертається наша вже розширена благодійна колекція кремів для рук та тіла! 

Прибуток від продажу цих кремів ми відправимо на підтримку збройних сил та деокупованих і прифронтових територій. 

Freedom - крем для рук та тіла, присвячений вільному Харкову! Крем має аромат осіннього вечора у парку розваг - яблука у карамелі, теплі прянощі та трошки м'ятної прохолоди. 

STEEL - крем для рук та тіла, присвячений Маріуполю, та його героям. Крем має багатогранний аромат морського вітру, берагмоту, гіацинтів та пачулі.

Pink Lake - крем для рук та тіла, присвячений Рожевому Озеру та незламній Херсонщині. Крем має неймовірно красивий літній аромат смородини, карамелізованих яблук, фрезії, ванілі та амбри.

Крем F*ck yeah! - Зухвало? Та дуже. Але хіба ми з тобою не заслужили бути зухвалими? Дивувати весь світ, бути офіційно нацією супергероїв, бути крутішими за спартанців, в будь-якій країні завжди з гордістю відповідати на питання "Where are you from?" Та ще як заслужили. F*ck yeah! Крем має спекотний аромат шкіри, бобів тонка, ванілі та сандалового дерева.
 

Це вже не просто креми, це історії, доторкнувшись до яких, ти допоможеш своїй країні. Детальніше про історію кожного з них можна прочитати на сторінках кремів.

Вартість 40 мл - 220 грн