Косметика – індивідуальний засіб і те, що підходить твоїй подрузі або он тому класному блогеру в інстаграм, не обов’язково необхідно твоїй шкірі.

Ми вибрали 5 причин, за якими може не підійти косметика. Зберігай, шпаргалку для своїх наступних покупок.

✔️ Неправильний підбір за типом шкіри і вимогам. Вибирай засіб для догляду або макіяжу, який підходить для твого типу шкіри, а в описі зазначено необхідні функції: розгладити зморшки, зволожити або допомогти шкірі впоратися з висипаннями.

✔️ Неправильний вибір по сезону. У холодну пору року можна вибрати поживні засоби з більш щільною текстурою, важливим є захист від вітру і морозу. Влітку ж, краще легкість, зволоження і захист від ультрафіолету.Так що, саме час переглянути косметичку і почати готуватися до похолодань.

✔️ Вибір непоєднуваних між собою засобів. Дуже важливо, щоб на твоїй поличці у ванній була гармонія. Агресивні магазинні засоби не завжди (читай майже ніколи) не поєднуються з натуральною косметикою. Наприклад, агресивне очищення і нова косметика з активними компонентами може викликати реакцію шкіри, натуральний кондиціонер навряд чи зможе повноцінно виконати свою функцію в парі з агресивним шампунем і навпаки.

✔️ Індивідуальні алергії. Уважно вивчай склад перед покупкою, а перед використанням обов’язково проведи тест на чутливість. Реакції бувають навіть на самі на нешкідливі і органічні інгредієнти. Наприклад, на масло авокадо або органічний консервант.

✔️ Несвідомі покупки і нерегулярність використання косметики. У кожної людини бувають покупки, які він зробив в пошуках «чарівної таблетки» або «далі, як в тумані». Нам всім хочеться один раз нанести крем і щоб “вжух” зморшки розглядалися, висипання зникли, шкіра підтяглася. У догляді за собою важлива регулярність, дотримання правил використання і турбота про здоров’я організму. І буде тобі щастя.