Вішлист
Click to order
КОШИК
Total: 
Подарункова упаковка
Адреса доставки
Промокод
Ти вже давно з нами? Тоді не забудь перевірити, можливо у тебе вже є знижка. Твоя особиста знижка - це промокод, що складається з ім’я та призвіща українською ’’ЮЛІЯІВАНОВА’’ ♥
Я згоден з політикою конфіденціальності
Payment method
Як добре, що ми зустрілися! Сподіваємося, що подорож сайтом була зручною і приємною, команда Fabulous бажає чудового дня. А якщо у тебе виникли питання, ми з радістю на них відповімо!
Зовсім скоро менеджер зв'яжеться для підтвердження замовлення.
Ми дбайливо пакуємо і відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів. Всі замовлення, що оформлені після 18.00 в п’ятницю і в вихідні дні – будуть відправлені в понеділок.
LOVE YOURSELF FIRST

ЖІНКИ-ГЕРОЙКИ

В цьому місяці ми хотіли присвітити світлину жінкам-геройкам, що воюють у складі ЗСУ та тероборони.

Але чесно, ми не маємо слів, коли дивимося на них. Це водночас майже нестерпно боляче, та безкінечно надихає та визиває захват та гордість за них та за нас усіх.

Вирішили сьогодні просто подякувати кожній та додати невеличкий відривок зі статті видання The conversation, де розповідається про те, що ми, українки, були круті з самого початку.

«…Українські жінки історично мали незалежність, яка не була поширена в інших частинах земної кулі. Однією з причин цього є географія України. Помірний клімат і родючі землі в поєднанні дали працьовитим людям незалежність. Батькам не потрібно було міняти своїх дочок на придане, щоб обробляти землю, і вони не були боржниками, як кріпаки перед багатими землевласниками. Вдова могла залишитися незаміжньою, якби вибрала та процвітала би, обробляючи своє господарство. В українському фольклорі часто зустрічається персонаж самотньої жінки, іноді вдови, яка може вижити й процвітати без чоловіка…»

Photo credit - Washington post. The Guardian