Окей, раз навіть в Одесі у ці вихідні пішов сніг, отже, все-таки це зима.
З цього приводу пропонуємо провести перекличку засобів, яким вже не терпиться стати твоїми найкращими друзями на найближчі пару місяців:

– Поживний крем для обличчя, шиї та декольте Smooth Operator відновлює та запобігає втраті вологи та береже шкіру від зневоднення. Must have для зимового догляду.

– Крем для обличчя I am Beautiful – запобігає сухості, трансепідермальній втраті вологи, і захищає від негативних факторів навколишнього середовища та великого міста.

– Муси для тіла – справжній порятунок для сухої шкіри. У зимовий час, коли сухість може стати справжньою неприємністю і навіть перерости в дерматит, муси подбають про зволоження шкіри.

– Парфумовані креми для рук не тільки зволожують шкіру рук, але й піднімають настрій завдяки чудовим ароматам і класним назвам. Але все ж таки, не забувай носити рукавички.

– Бальзам Lemon Meringue захищає руки від морозів, загоює ранки та тріщини, а також продовжує життя манікюру, зміцнює нігті і при регулярному застосуванні уповільнює наростання кутикули. Ідеально.

– Бальзам для ніг CALM THE F*CK DOWN – розслабить та зігріє ніжки після важкого дня, пом’якшить шкіру, а масаж з ним подарує тобі 100% солодкий сон.

– Скраб для тіла – делікатно відлущує ороговілі частинки шкіри, щоб зволожуючі та поживні компоненти діяли ефективніше, а шкіра була ніжніша.

– Захисний спрей Attraversiamo і Олія для волосся Genie in the bottle, щоб волосся не пересушувалося і не ламалося через сухе повітря, носіння головних уборів і холод.