безкоштовна доставка по Україні від 2000 грн ❤️ у нас є оплата частинами від Monobank, щоб тобі було зручніше
Додайте товари до списку бажань
0

REFLECTION коригуючий пептидний крем від набряків • 10 ml

Артикул: face_eyes_reflection
665.00 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки

REFLECTION – рятівник від темних кіл, набряків та втомленого погляду!

REFLECTION – це інноваційний підхід до догляду за делікатною зоною навколо очей, де потужні активні інгредієнти працюють та довготривалий результат, а технологічні коригуючі пігменти дають ефект тут та зараз. 



Суперсили:

  • Пептидний комплекс ефективно зменшує темні кола під очима, розчиняючи пігменти, які накопичуються під шкірою внаслідок стресу та втоми. Цей інгредієнт також зміцнює капіляри та робить шкіру більш пружною.

  • Гесперидин підсилює дію пептидів, та активно працює над зменшенням пігментації під очима. Він також покращує мікроциркуляцію, зменшує набряки та покращує тон шкіри.

  • Баттер манго багатий на вітаміни та жирні кислоти, глибоко живитьта зволожує шкіру. 

  • Екстракт каштану стимулює кровообіг, що допомагає зменшити набряки та підсилює захисні функції шкіри.

  • Ванільний екстракт забезпечує антиоксидантний захист та додаткове зволоження. 

Важливо!

Перед знайомством з будь-яким новим засобом зроби тест: невелику кількість засобу нанеси на ділянку шкіри на внутрішній частині руки трохи нижче ліктя на 30-60 хв. Так ти зможеш переконатись, що в тебе немає алергії.

Задавай нам запитання, якщо вони в тебе є:)

Water; Mangifera Indica Seed Butter; Propylheptyl Caprylate; Glyceryl Stearate; Sodium Stearoyl Lactylate; Cetearyl Alcohol; Hesperidin; Glycerin; Steareth-20; N-Hydroxysuccinimide; Chrysin; Palmitoyl Tripeptide-1; Palmitoyl Tetrapeptide-7; Titanium Dioxide; Mica; Tin Oxide; Simmondsia Chinensis Seed Oil; Tocopheryl acetate; Xantan gum; Phenoxyethanol; Ethylhexylglycerin; Vanilla Planifolia Fruit Extract; Aesculus Hippocastanum Seed Extract. 

Нанось Reflection шоранку на суху чисту шкіру навколо очей. Найкраще потенціал активних інгредієнтів розкриється через 4-6 тижнів регулярного використання. Reflection не має протипоказань від використання ввечері, проте вміст пігментів робить його більш підходящим для денного використання. 
 

Прекрасний кремчик для зони навколо очей, користуюся протягом місяця, він не є надто жирний, дуже економний у використанні, буквально маленька горошинка і вистачає. Темні кола стають меншими, розгладжується шкіра, при довготривалому користуванні погляд став виразнішим))
А це вже щось, при тому факті що маю грижу нижньої повіки
Маю також espresso, але той мені важчий і жирніший ніж цей красунчик, тому дуже раджу спробувати)))
Відповісти
Дуже гарний крем!
Відповісти
класний засіб і досить економний, прям помічаю ефект після нанесення на ранкові темні кола під очима)
Відповісти
Дуже приємна текстура крему. Відчуття своложення і насиченості шкіри. Зранку іноді використую "важку артилерію" Game changer + Reflection - ефект класний 🥰
Відповісти
Користуюсь декілька днів і відчуваю супер легкий ліфтинг. Для чутливої шкіри підійшов
Відповісти
Ще 1 Коментар до замовлення
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору

привіт! ми дбаємо про твою конфіденційність

Наш сайт використовує файли cookie для того щоб робити сайт більш зручним, а також для маркетингових та статистичних цілей. Ти можете змінити це в налаштуваннях свого браузера. Натисни кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.