Вішлист
Click to order
КОШИК
Total: 
Email
Телефон
Подарункова упаковка
Адреса доставки
Коментарі
Промокод
Ти вже давно з нами? Тоді не забудь перевірити, можливо у тебе вже є знижка. Твоя особиста знижка - це промокод, що складається з ім’я та призвіща українською ’’ЮЛІЯІВАНОВА’’ ♥
Я згоден з політикою конфіденціальності
Payment method
Як добре, що ми зустрілися! Сподіваємося, що подорож сайтом була зручною і приємною, команда Fabulous бажає чудового дня. А якщо у тебе виникли питання, ми з радістю на них відповімо!
Зовсім скоро менеджер зв'яжеться для підтвердження замовлення.
Ми дбайливо пакуємо і відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів. Всі замовлення, що оформлені після 18.00 в п’ятницю і в вихідні дні – будуть відправлені в понеділок.
LOVE YOURSELF FIRST

ПРО УПАКОВКУ ДЛЯ НАШИХ СУПЕРГЕРОЇВ

Упаковка наших супергероїв – це окрема магія. Ми намагаємося вибрати красиві, якісні, максимально зручні для тебе і безпечні для навколишнього середовища упаковки.


Колись ми обов’язково виростемо до таких масштабів, що зможемо самостійно виробляти ідеальні флакони, а поки ми досліджуємо всі сайти і магазини тари світу в пошуках найкращого.


Іноді трапляються неприємності і під час пересилки або використання упаковка виходить з ладу. В такому випадку, сміливо зв’язуйся з нами і ми обов’язково замінимо, запропонуємо альтернативу або знайдемо оптимальне рішення, щоб всі були задоволені.


А ще, окремий вид мистецтва – рефілли. Це справжній крок до більш усвідомленого споживання. Це м’яка упаковка- пакет з zip-замком, який можна використовувати, як запасний наповнювач. Рефілли дають можливість використовувати флакони багато разів, або вибрати ті самі, ідеальні, які підходять для твоєї ванної кімнати або ніби були створені спеціально для твого столику.


А що ж з робити з пакетами? Їх можна здати на переробку, вони закриваються на замок і в них зручно зберігати домашні дрібниці типу ватних паличок, ниток, гудзичків і цвяхів, в них дуже зручно пакувати дрібниці в поїздку.


Зараз в рефілах у нас є гелі для душу, шампуні і кондиціонери для волосся, креми і лосьйони для тіла, ензимний пілінг і скраби. Тобто, саме те, що найчастіше закінчується і швидше за все накопичує гори пляшок. А ще, рефілли трохи дешевше.