Вішлист
Click to order
LOVE YOURSELF FIRST

МИ ПОВЕРТАЄМОСЬ

ДО РОБОТИ

Юваль Ной Хахарі у книзі Sapients пише про те, що країн насправді не існує.

Країни існують у нашій уяві, у наших серцях та в наших душах.

Країни існують завдяки людям.

Вже 21 день наша Україна живе практично у кожному серці на всій планеті, а війна йде не лише на нашій території, а й у душі кожного українця та українки.

Ми не хочемо перераховувати всю цю безліч тяжких почуттів та моментів, які з нам відбуваються, тому що ми і так вже знаємо про них максимально багато - про те, як хочеться просто завмерти, про те, як комусь нестерпно боляче, а хтось просто перестав відчувати, бо серце не витримає, про те, як не хочеться ні їсти, ні жити, ні радіти.

Але, повертаючись до початку цього тексту, хочемо нагадати, що без нас всіх у країни не буде майбутнього. Берегти себе – наш обов'язок. Стресс призводить до негативних змін у нашому організмі та шкодить здоров’ю. Ми розуміємо, що зараз його уникнути неможливо, але твоя шкіра точно подякує тобі за декілька хвилин у ванній зі своїми улюбленцями. У такі часи вона особливо вразлива.

Ми вже перемогли у війні за наш будинок і нашу свободу, а щодо війни всередині – ліки є. Завжди однакові, та найнадійніші.

Ми повертаємось до роботи, щоб допомогти своїй країні у цей тяжкий час і стати для вас підтримкою, даруючи відчуття того, як було “до” і що “після” стане ще краще!

Любов – це завжди перемога. Завжди.

Не давай війні всередині щодня випалювати своє серце. Переходь у контрнаступ - подбай про себе, щоб мати сили допомогти іншим❤️.

А ми завжди готові стати твоїми союзниками.


Здійснюємо доставку по всій Україні, де працює Нова Пошта та за кордон!