Вішлист
Click to order
КОШИК
Total: 
Подарункова упаковка
Адреса доставки
Промокод
Ти вже давно з нами? Тоді не забудь перевірити, можливо у тебе вже є знижка. Твоя особиста знижка - це промокод, що складається з ім’я та призвіща українською ’’ЮЛІЯІВАНОВА’’ ♥
Я згоден з політикою конфіденціальності
Payment method
Як добре, що ми зустрілися! Сподіваємося, що подорож сайтом була зручною і приємною, команда Fabulous бажає чудового дня. А якщо у тебе виникли питання, ми з радістю на них відповімо!
Зовсім скоро менеджер зв'яжеться для підтвердження замовлення.
Ми дбайливо пакуємо і відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів. Всі замовлення, що оформлені після 18.00 в п’ятницю і в вихідні дні – будуть відправлені в понеділок.
LOVE YOURSELF FIRST

ПОДАРУНКИ ДО ЗАМОВЛЕНЬ

Вирішили додати трошки різноманіття. До кінця травня до замовлень на суму від 800 грн – даруємо міні-версію олійки для волосся 10 мл або батер для губ 10 мл.


Інші подарунки залишаються без змін:

При замовленні на суму від 1200 грн – маску для обличчя 15 мл, міні-версію олійки для волосся 10 мл або батер для губ 10 мл і безкоштовну доставку Новою поштою;

При замовленні на суму від 1600 грн – міні-версію ензимного пілінгу Selfish 5 г, маску для обличчя 15 мл, міні-версію олійки для волосся 10 мл або батер для губ 10 мл і безкоштовну доставку Новою поштою.