Вішлист
Click to order
КОШИК
Total: 
Email
Телефон
Подарункова упаковка
Адреса доставки
Коментарі
Промокод
Ти вже давно з нами? Тоді не забудь перевірити, можливо у тебе вже є знижка. Твоя особиста знижка - це промокод, що складається з ім’я та призвіща українською ’’ЮЛІЯІВАНОВА’’ ♥
Я згоден з політикою конфіденціальності
Payment method
Як добре, що ми зустрілися! Сподіваємося, що подорож сайтом була зручною і приємною, команда Fabulous бажає чудового дня. А якщо у тебе виникли питання, ми з радістю на них відповімо!
Зовсім скоро менеджер зв'яжеться для підтвердження замовлення.
Ми дбайливо пакуємо і відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів. Всі замовлення, що оформлені після 18.00 в п’ятницю і в вихідні дні – будуть відправлені в понеділок.
LOVE YOURSELF FIRST

ПАНІКА: ЯК ШВИДКО ЗАСПОКОЇТИСЬ

Паніка - це нормальна реакція твоєї нервової системи на стресс, але вона є дуже руйнуючою для організму та особливо небезпечною, коли треба швидко діяти, щоб уникнути загрози. Є декілька дієвих способів, як швидко заспокоїтись.

Дихай. Зроби швидкий неглибокий вдох та повільний видих. Зосередься на своєму диханні та тілі. Декількох хвилин буде достатньо, щоб заспокоїтись і почати діяти.

Заплющ очі та повільно рахуй до 10. Якщо потрібно більше часу, то рахуй до 20 або назад.

Визнай, що тобі страшно, ти злишся чи хвилюєшся. Це нормально. Дозволь собі проживати свої почуття.

Розслаб своє тіло. Ляж на пілогу, постав руки вздовж тіла та сконцентруйся на тому, щоб розслабити м’язи.

Медитація та йога. Якщо ти в безпеці і в тебе є можливість і час, то ці способи швидко знімають стрес і відновлюють сили.

Візуалізуй те, що робить тебе щасливим. Подумай про щось приємне. Відволікай свій розум.

Обійми когось або якщо ти одна - обійми себе самостійно. Під час обійм виділяється окситоцин, який забезпечує хороший настрій.

Прийми холодний або гарячий душ. Ми завжди казали, що іноді 5 хвилин у душі - це найкраще заспокійливе.

А головне, дозволь собі бути собою, живи зараз і не обтяжуй себе думками про далеке майбутне, якщо зараз ти не знаєш, що робити. Дай собі відпочити і рішення прийдуть обов’язково. Адже головне - це твоє фізичне і ментальне здоров’я.

Обіймаємо і сподіваємось, що ти у безпеці.