По-перше, це неймовірно красиво, і тобі більше не потрібно витрачати час на пошуки ідеальної упаковки. Набір косметики та свічки – це крапелька любові до себе, яку ти можеш подарувати дорогій тобі людині чи залишити собі. Такі випадки вже помічені, тому рекомендуємо брати відразу два.

Давай знайомитись із наборами ближче:

– Набори з двома свічками із соєвого воску. Неймовірні аромати для ідеального вечора вдома та крапелька домашнього затишку, який ти можеш взяти з собою у будь-яку точку світу, адже на кожній свічці зручна металева кришечка.

– Набори з кремом для рук та однойменною свічкою. Настрій, спогад, мрія та турбота, які можна взяти з собою. Для початку магії просто відкрий тюбик або запали свічку.

– Набори з бомбами-пончиками для ванни – окремий вид насолоди. Незабутній похід у ванну забезпечений.

– Набір з маскою для обличчя Cloud nine, гідрогелевими патчами Fabulous Patches та бальзамом для губ I did it again. Той самий набір, який врятує у будь-якій незрозумілій ситуації!

– Набір з кремом для обличчя I am beautiful, бальзамом для губ No Sugar та альгінатними масками Moon Eclipse та Song of Serena. Must have кожної косметички.

– Набір з мусом для тіла Black Vanilla, кремом для рук (Not) a good girl та бальзамом для губ Kissing Genius. Немає нічого приємнішого в зимову пору року, ніж зволожена шкіра тіла, рук та губ. Ми знаємо твої потаємні бажання.

– Набір з твердим шампунем Dirty mind, кремом для волосся Afterglow та маслом для волосся Genie in the bottle. Спонсор красивого та здорового волосся!

Кількість наборів обмежена, тому радимо поспішити.
Вартість від 310 грн
Подарунки до замовлень від 800 грн та безкоштовна доставка від 1200 грн.