Вішлист
Click to order
LOVE YOURSELF FIRST

НОВОРІЧНІ НАБОРИ У

ПОДАРУНКОВІЙ УПАКОВЦІ

Новорічні набори у гарній подарунковій упаковці.
Традиційно (не дивлячись ні на що ), грудень - місяць красивих пакувань та подвійної порції обіймів. 

Подарункові набори вже чекають на сайті, кількість обмежена, але є багато варіантів . Також, як завжди, можна зібрати будь-який набор самостійно, а ми безкоштовно додамо до нього красиве пакування.  Переходь за посиланням, роби замовлення та отримай приємні подарунки до замовлень.

- Набори з двома ароматизованими свічками з соєвого воску. Неймовірні аромати для ідеального вечора вдома та крапелька домашнього затишку, який ти можеш взяти з собою, адже на кожній свічці зручна металева кришечка.
- Набори з парфумованим кремом для рук та однойменною свічкою. Настрій, спогад, мрія та турбота. Для початку магії просто відкрий тюбик або запали свічку.
- Набори з парфумованим гелем для душу та однойменною свічкою – окремий вид задоволення. Незабутній похід у ванну забезпечений.
- Набори з парфумованим кремом для рук, скрабом та баттером для тіла. Немає нічого приємнішого в зимову пору року, ніж зволожена шкіра тіла і рук. Ми знаємо твої потаємні бажання.
- Набір з розслабляючими гелем для душу та бальзамом для ніг .Той самий набір, який врятує у будь-якій незрозумілій ситуації!
- Набори з кремом для тіла або поживним баттером та скрабом для тіла. Must have кожної косметички.

Вартість від 530 грн

Здійснюємо доставку по всій Україні, де працює Нова Пошта та за кордон!

Подарунки до замовлень:
При замовленні на суму від 800 грн - даруємо міні-версію гелю для душу;
При замовленні на суму від 1200 грн - маску для обличчя, міні-версію гелю для душу та безкоштовну доставку;
При замовленні на суму від 1600 грн - міні-версію ензимного пілінгу, маску для обличчя, міні-версію гелю для душу та безкоштовну доставку.