Вішлист
Click to order
LOVE YOURSELF FIRST

5 НОВИХ СИРОВАТОК

ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

5 нових класних та ефективних сироваток для обличчя вже чекають тебе на сайті


Знайомся, люба:

MORE THAN WORDS - протизапальна сироватка с ніацинамідом та цинком. Підійде для шкіри, що схильна до висипань та запалень, відрегулює виділення шкірного жира та прискорить загоєння, а 10% ніацинаміду делікатно вирівняє тон та рел'єф шкіри та прибере сліди постакне.


STATE OF MIND - відновлююча сироватка з бакучіолом. Підійде будь-якому типу шкіри з ознаками стресу, втоми, насиченого міського життя та для розгладження неглибоких зморшок. Буде ідеальним засобом, для дорослої шкіри з запаленнями та прищиками.

MIRACLE = YOU - сироватка з вітаміном С. Класний різносторонній ефект: покращення тону шкіри, надання шкірі природного сяйва, зволоження, потужний антиоксидантний, протизапальний ефект та омолождення.

GOOD VIBE - балансуюча сироватка з ніацинамідом. Підійде для чутливої шкіри та для шкіри, що схильна до куперозу, почервоніння, подразнень та лущення, під час відновлення після breakouts та гормонального акне. Формула не містить олії. Буде дуже класним засобом для чоловіків після гоління.

REFLECTION - сироватка для шкіри навколо очей. Інтенсивне зволоження завдяки церамідам, швидкий протинабряковий ефект завдяки гесперидину та екстракту гречихи, м'яке освітлення шкіри та розгладження зморшок завдяки пептидам та вітаміну С.