Вішлист
Click to order
КОШИК
Total: 
Подарункова упаковка
Адреса доставки
Промокод
Ти вже давно з нами? Тоді не забудь перевірити, можливо у тебе вже є знижка. Твоя особиста знижка - це промокод, що складається з ім’я та призвіща українською ’’ЮЛІЯІВАНОВА’’ ♥
Я згоден з політикою конфіденціальності
Payment method
Як добре, що ми зустрілися! Сподіваємося, що подорож сайтом була зручною і приємною, команда Fabulous бажає чудового дня. А якщо у тебе виникли питання, ми з радістю на них відповімо!
Зовсім скоро менеджер зв'яжеться для підтвердження замовлення.
Ми дбайливо пакуємо і відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів. Всі замовлення, що оформлені після 18.00 в п’ятницю і в вихідні дні – будуть відправлені в понеділок.
LOVE YOURSELF FIRST

НАЙГОЛОВНІШЕ У

ДОГЛЯДІ ЗА ОБЛИЧЧЯМ

За ці три місяці багато хто з нас вже встиг кілька разів пройти всі стадії прийняття, втратити своє звичне життя і почати спроби будувати нове.

З цього приводу хочеться сказати ось що: втратити себе в таких умовах – це нормально, і забути, що таке нормальне життя з його рутиною та звичками – теж.

Тому, давай сьогодні згадаємо найголовніше, що нам потрібно знати про догляд за шкірою обличчя, а точніше, з чого його розпочати.

Перше і найважливіше – визначити, на який результат ти чекаєш. Наприклад, у тебе чутлива комбінована шкіра, схильна до дрібних висипань і запалень, та тобі хотілося б по-перше збалансувати вироблення шкірного жиру, а по-друге прискорити загоєння існуючих запалень та мінімізувати виникнення майбутніх.

Далі вже з чітким планом можна приступати до підбору догляду. Ми не рекомендуємо «починати нове життя з понеділка» та користуватися всім і відразу, якщо раніше весь догляд полягав у тому, щоб просто вмитися.

Починай з мінімуму:

- Підходяще очищення
- Тонік або тонер за запитом
-Зволоження
- У теплу пору року обов'язково санскрін.

Проста рутина по-перше дозволяє без зайвого стресу створити собі нову звичку, а по-друге побачити перші результати та почати краще розуміти, що тобі підходить і чого не вистачає.

Наступні кроки – це додатковий догляд. Ми рекомендуємо додати хоча б раз на тиждень делікатне відлущування (пілінг, не абразивний скраб!), сироватки та маски за запитом.

У абсолютно ідеальному випадку – ще масаж обличчя, це фантастично приємна та ефективна процедура.

Але не все одразу, ми знаємо, як це зараз. Навіть трохи - це вже багато.