Вішлист
Click to order
КОШИК
Total: 
Email
Телефон
Подарункова упаковка
Адреса доставки
Коментарі
Промокод
Ти вже давно з нами? Тоді не забудь перевірити, можливо у тебе вже є знижка. Твоя особиста знижка - це промокод, що складається з ім’я та призвіща українською ’’ЮЛІЯІВАНОВА’’ ♥
Я згоден з політикою конфіденціальності
Payment method
Як добре, що ми зустрілися! Сподіваємося, що подорож сайтом була зручною і приємною, команда Fabulous бажає чудового дня. А якщо у тебе виникли питання, ми з радістю на них відповімо!
Зовсім скоро менеджер зв'яжеться для підтвердження замовлення.
Ми дбайливо пакуємо і відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів. Всі замовлення, що оформлені після 18.00 в п’ятницю і в вихідні дні – будуть відправлені в понеділок.
LOVE YOURSELF FIRST

КОСМЕТИКА НЕ ПІДІЙДЕ МЕНІ ЗА ВІКОМ

Магазинні креми кричать написами 25+, 35+, 45+. А що, якщо відкинути ці вікові забобони і подивитися на догляд з боку потреб і стану шкіри. Адже це зовсім не секрет, що різні люди в різному віці виглядають по-різному (косметологічні маніпуляції не береться до уваги). Значить питання набагато глибше, ніж просто цифра в паспорті, а стан шкіри залежить не тільки від догляду, а й від способу життя, харчування, генетики і звичок.


Косметику не обов’язково підбирати за віком, а спиратися варто скоріше на потреби шкіри. Є сухість – використовуй зволожуючі і живильні засоби по догляду за шкірою, зайва жирність – врегулюй роботу сальних залоз, є висипання або інші проблеми шкіри – використовуй засоби для їх лікування.


Шкіра потребує твоєї допомоги, а не виправлення. І крем від зморшок навряд чи вирішить питання здоров’я шкіри. Вона не працює, як банківська комірка, в яку можна покласти що-небудь про запас. Вона витрачає речовини тут і зараз.


Одні з основних ознак старіння шкіри – втрата еластичності і поява зморшок, що є причиною зменшення кількості колагену і еластину в шкірі. Перш, ніж братися за антивікової крем, спробуй вибрати відповідний догляд для здоров’я шкіри. Наприклад, сіточку з дрібних зморшок, легко виправить правильного питного режиму і зволожуючий крем. Якщо шкіра здорова і ти ведеш здоровий спосіб життя (або хоча б намагаєшся), то успіх тобі гарантований. ⠀


Приділяйте собі увагу, прислухайся до себе і люби себе.

Обіймаємо.