Вішлист
Click to order
КОШИК
Total: 
Подарункова упаковка
Адреса доставки
Промокод
Ти вже давно з нами? Тоді не забудь перевірити, можливо у тебе вже є знижка. Твоя особиста знижка - це промокод, що складається з ім’я та призвіща українською ’’ЮЛІЯІВАНОВА’’ ♥
Я згоден з політикою конфіденціальності
Payment method
Як добре, що ми зустрілися! Сподіваємося, що подорож сайтом була зручною і приємною, команда Fabulous бажає чудового дня. А якщо у тебе виникли питання, ми з радістю на них відповімо!
Зовсім скоро менеджер зв'яжеться для підтвердження замовлення.
Ми дбайливо пакуємо і відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів. Всі замовлення, що оформлені після 18.00 в п’ятницю і в вихідні дні – будуть відправлені в понеділок.
LOVE YOURSELF FIRST

ХОЧУ ДОПОМОГТИ,

АЛЕ НЕ ЗНАЮ ЯК

Хочу допомогти, але не знаю, як.

Ми всі вже встигли частково адаптуватися, але все одно в кожному куточку України та всього світу мільйони людей починають ранок з перевірки чатів, каналів та переклички.

І ми всі регулярно відчуваємо безсилля, дивлячись на те, що ми не можемо змінити.

Це нелегко. Та іноді найкращий спосіб допомогти собі - це допомогти комусь, тому сьогодні ми вирішили зробити невелику добірку того, що можна зробити, якщо ти маєш таке бажання:

-адресна допомога. У твоєму місті точно є молоді мами або люди похилого віку. Допомога не обов'язково має бути матеріальна, часто дуже цінною може бути просто розмова, дрібна робота по дому, або прогулянка з дитиною, завдяки якій мама матиме час спокійно прийняти душ.

-допомогти новеньким у твоєму місті. Якщо ти давно живеш у Європі та у твоєму місті зараз багато українців, то просто розповісти якісь побутові дрібниці типу особливостей роботи транспорту, гарних магазинів та ринків можуть бути по-справжньому безцінним!

-невеликі та зрозумілі пожертвування. Наразі майже кожен український бізнес робить щось для загального блага – допомога армії, біженцям та людям на звільнених територіях, тваринам. Нормально, якщо великі фонди тебе бентежать, і, можливо, здається, що невелика сума буде краплею в морі. Завжди є невеликі проекти, які взяли на себе соціальну відповідальність. Наприклад, хлопці одесити, що возять воду до Миколаєва, навіть 50 грн важливі в цій справі.

У нашому випадку це робота з фондом Маша, які до війни допомагали людям, що пережили домашнє насильство, а зараз активно дбають про жінок та дітей, які опинилися у складній ситуації. Докладніше про цю співпрацю можна дізнатися на нашому сайті.

До речі, розкажи нам про класні але не дуже популярні проекти. Готуємо щось цікаве.