Вішлист
Click to order
КОШИК
Total: 
Email
Телефон
Подарункова упаковка
Адреса доставки
Коментарі
Промокод
Ти вже давно з нами? Тоді не забудь перевірити, можливо у тебе вже є знижка. Твоя особиста знижка - це промокод, що складається з ім’я та призвіща українською ’’ЮЛІЯІВАНОВА’’ ♥
Я згоден з політикою конфіденціальності
Payment method
Як добре, що ми зустрілися! Сподіваємося, що подорож сайтом була зручною і приємною, команда Fabulous бажає чудового дня. А якщо у тебе виникли питання, ми з радістю на них відповімо!
Зовсім скоро менеджер зв'яжеться для підтвердження замовлення.
Ми дбайливо пакуємо і відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів. Всі замовлення, що оформлені після 18.00 в п’ятницю і в вихідні дні – будуть відправлені в понеділок.
LOVE YOURSELF FIRST

FABULOUS SKINCARE & ФОНД МАША

Благодійність сьогодні - це невід'ємна частина життя кожного українця. Вже 28 днів Україна потерпає від війни через вторгнення російських військ, що призвело до справжньої гуманітарної катастрофи!

У серпні минулого року ми почали співпрацю з громадською організацією Маші Єфросініної @mashaefrosinina Фонд Маша @masha.foundation , які допомагали жертвам домашнього насилля у мирні часи, а зараз займаються гуманітарною допомогою. На сторінці фонду можна ознайомитись з їх роботою більш детально????????.

‼️ Як допомогти фонду?
Перерахувати грошову допомогу за реквізитами, що вказані на сторінці фонду @masha.foundation .

‼️ Як можна допомогти фонду разом з FABULOUS SKINCARE?
У нас на сайті є розділ “Благодійність”. Там ти знайдеш парфумовані санітайзери та аромадифузори, частину коштів від продажу яких ми перераховуємо у Фонд Маша. А саме, 100 грн від продажу кожного санітайзеру та 200 грн від продажу кожного аромадифузору.

Ми точно знаємо, що перемога близько і вона за нами!????????
А зараз, треба стати одним цілим і триматися!
Бережіть себе, любі ❤️.