Вішлист
Click to order
КОШИК
Total: 
Email
Телефон
Подарункова упаковка
Адреса доставки
Коментарі
Промокод
Ти вже давно з нами? Тоді не забудь перевірити, можливо у тебе вже є знижка. Твоя особиста знижка - це промокод, що складається з ім’я та призвіща українською ’’ЮЛІЯІВАНОВА’’ ♥
Я згоден з політикою конфіденціальності
Payment method
Як добре, що ми зустрілися! Сподіваємося, що подорож сайтом була зручною і приємною, команда Fabulous бажає чудового дня. А якщо у тебе виникли питання, ми з радістю на них відповімо!
Зовсім скоро менеджер зв'яжеться для підтвердження замовлення.
Ми дбайливо пакуємо і відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів. Всі замовлення, що оформлені після 18.00 в п’ятницю і в вихідні дні – будуть відправлені в понеділок.
LOVE YOURSELF FIRST

ЕНЗИМНИЙ ПІЛІНГ

SELFISH

Повертатися до рутини.

Зараз це найважливіше і може стати справжнім порятунком для нашої психіки і, відповідно, для шкіри, тому сьогодні ми поговоримо саме про повернення до б'юті-рутини.

Знаємо, що з початком війни багато хто (ми теж) забули свої корисні звички, але зараз саме час брати себе в руки та повертати собі власне життя.

Також знаємо, що у багатьох стан шкіри сильно погіршився через стрес, відсутність сну та нормального харчування.

Не хвилюйся і не карай себе, ми все виправимо разом.

Повертаючись до догляду, важливо робити це невеликими кроками, не перевантажуючи себе, тому сьогодні ми порекомендуємо тобі лише один із найважливіших та класних етапів догляду – пілінг.

Чому пілінг? Тому що це процедура, яка буде однаковою корисною, в якому б стані не знаходилася шкіра зараз: тьмяний тон, нерівномірний рельєф, забиті пори, висипання чи сухість.

Зараз ми рекомендуємо використовувати максимально м'які засоби, тому ензимний пілінг стане ідеальним варіантом. Так, він не дасть з першого застосування такий ефект, як кислотний, але він виключить ризик травмувати шкіру. Наше гормони все ще нестабільні тому шкіра може відреагувати дуже несподівано на концентровані кислотні засоби.

Також не варто забувати про те, що сонце стає активнішим щодня, а ензимний пілінг можна використовувати навіть влітку. Головне не забувай про SPF.

Ензимний пілінг SELFISH чекає на сайті.
Вартість від 270 грн.