Вішлист
Click to order
LOVE YOURSELF FIRST

ДОБІРКА ЗАСОБІВ

ВІД ВИСИПАНЬ

Одна з найчастіших і неприємних для нас реакцій шкіри на стрес - це висипання. І це абсолютно нормально. Щоб зменшити їх, рекомендуємо як можна скоріше відновити водний баланс, правильне харчування та використовувати засоби для догляду, що спрямовані на вирішення саме цієї задачі. Сподіваємось, що в тебе є умови та можливість для цього.

Підготували для тебе добірку засобів від Fabulous:

- Гель для вмивання Comfort zone - cуперніжна, але ефективна формула без води та олій. Ми повністю замінили воду на гідролати, додали цілий коктейль амінокислот, пребіотики, ферменти, ніацинамід та екстракт центелли азіатської.

- Тонер Meditation підійде для шкіри, схильної до жирності та для комбінованої шкіри. Матує, регулює вироблення шкірного жиру, прискорює процес загоєння ранок і запалень, та має приємний зволожуючий ефект.

- Крем Mindfull в рази прискорює загоєння запалень, попереджає появу нових і буде вірним другом для проблемної та комбінованої шкіри, а також у тих випадках, коли відбувається загострення акне через стрес або інші фактори.

- Маска #FACEPALM ідеально підійде для шкіри, схильної до жирності і запалень.
Вона швидко зменшує почервоніння, м'яко повертає шкірі ніжність, свіжість, насичує її вологою і мінералами.

- Альгінатні маски насичують шкіру мінералами, прискорюють загоєння запалень та зменшують почервоніння.

- Ензимний пілінг SELFISH також буде ідеальною частиною програми лікування запалень на шкірі не тільки обличчя, а й тіла (спина, руки, декольте), так як у цих випадках використання абразивних скрабів не рекомендовано. Пілінг м'яко прибиратиме ороговілі лусочки без стресу для шкіри, також надаючи додатковий протизапальний ефект.

І пам’ятай, що кожна хвилина догляду за собою - це прояв любові, що ти даруєш своєму тілу.