Вішлист
Click to order
КОШИК
Total: 
Email
Телефон
Подарункова упаковка
Адреса доставки
Коментарі
Промокод
Ти вже давно з нами? Тоді не забудь перевірити, можливо у тебе вже є знижка. Твоя особиста знижка - це промокод, що складається з ім’я та призвіща українською ’’ЮЛІЯІВАНОВА’’ ♥
Я згоден з політикою конфіденціальності
Payment method
Як добре, що ми зустрілися! Сподіваємося, що подорож сайтом була зручною і приємною, команда Fabulous бажає чудового дня. А якщо у тебе виникли питання, ми з радістю на них відповімо!
Зовсім скоро менеджер зв'яжеться для підтвердження замовлення.
Ми дбайливо пакуємо і відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів. Всі замовлення, що оформлені після 18.00 в п’ятницю і в вихідні дні – будуть відправлені в понеділок.
LOVE YOURSELF FIRST

ЧОМУ ДЕЯКІ ЗАСОБИ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ НЕ ПАХНУТЬ?

Ми не додаємо ароматизатори в незмивні засоби для обличчя, бо вважаємо, що вони зайві. Велика кількість ароматів може служити подразником для тих, у кого достатньо чутливий нюх, а змішання ароматів при нанесенні – і зовсім викликати роздратування. І ось вже улюблений ефективний засіб для обличчя перетворюється в нелюбимий і десь сумує одна дівчинка і наші феї на виробництві.

Для власниць чутливої ​​або реактивної шкіри ароматизатори можуть стати каталізатором почервоніння, подразнень і навіть розвитку контактного дерматиту.

Також, ми не додаємо в незмивні засоби для обличчя ефірні олії, які є дуже активними косметичними компонентами. Вони здатні проникати у верхні шари шкіри, а деякі ще глибше, в залежності від виду рослини. Ефірні олії можна додавати не тільки для аромату, але і для того, щоб наділити косметику додатковими властивостями. Однак, робити це необхідно дуже акуратно, строго дотримуючись правильної концентрації, тому що незважаючи на всі корисні властивості, ефірні олії можуть бути потенційно небезпечними для шкіри через свій багатий і активний склад.

Косметика FABULOUS SKINCARE – це перш за все про здоров’я і безпеку твоєї шкіри.