Вішлист
Click to order
LOVE YOURSELF FIRST

ЧОМУ З ПРИХОДОМ ОСЕНІ ШКІРА СТАЄ СУХІШОЮ?

З приходом осені шкіра стала сухішою у 66%, що відповіли на наше невелике вчорашнє опитування.

Чому це сталося?

– швидше за все, зараз ти п’єш менше чистої води і більше зігріваючого капучино (або глінтвейну). Не соромся, ми теж. Звичайно, в холодну пору року може бути складно підтримувати водний баланс, але це важливо і точно варто того, щоб постаратися.

– грієшся в гарячому душі. О, ми знаємо, як це приємно. Але це не дуже добре діє на шкіру і волосся і може викликати сухість, відчуття стягнутості і лущення.

– ігноруєш зволожувач повітря. Даремно, це супер гаджет не тільки для краси шкіри і волосся, але і для здоров’я в цілому. Особливо в опалювальний сезон.

– в твоїй косметичці ще не настала осінь і ти продовжуєш використовувати літні засоби. Якщо ти помічаєш, що разом зі зміною погоди змінюється і твоя шкіра, то і догляд теж повинен змінюватися.


Зазвичай достатньо замінити 2-3 продукту: вибрати більш м’яке очищення, трохи більше живильний крем з оліями або емолентами, і додати турботи за допомогою поживних і зволожуючих масок для обличчя.

– іноді справа взагалі не в шкірі, а в дисбалансі вітамінів і мікроелементів в організмі, особливо якщо ти часто відчуваєш втому і сонливість. Саме тому ми так часто рекомендуємо робити чекапи. Це не тільки про красу.


А на рахунок осіннього апгрейду косметички – це не так складно як здається. Найбільш важливі лише два пункти: перехід на більш делікатне очищення (наприклад, гидрофильна олія або м’який гель) і щоденний крем, що містить олії або емоленти, які будуть захищати шкіру від зневоднення. У всьому іншому орієнтуйся ТІЛЬКИ на потреби твоєї шкіри, а не на маркетингові написи на упаковках.


Ми завжди готові відповісти на будь-які питання, що цікавлять, об’єктивно оцінити склад і підібрати догляд.