Вішлист
Click to order
КОШИК
Total: 
Email
Телефон
Подарункова упаковка
Адреса доставки
Коментарі
Промокод
Ти вже давно з нами? Тоді не забудь перевірити, можливо у тебе вже є знижка. Твоя особиста знижка - це промокод, що складається з ім’я та призвіща українською ’’ЮЛІЯІВАНОВА’’ ♥
Я згоден з політикою конфіденціальності
Payment method
Як добре, що ми зустрілися! Сподіваємося, що подорож сайтом була зручною і приємною, команда Fabulous бажає чудового дня. А якщо у тебе виникли питання, ми з радістю на них відповімо!
Зовсім скоро менеджер зв'яжеться для підтвердження замовлення.
Ми дбайливо пакуємо і відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів. Всі замовлення, що оформлені після 18.00 в п’ятницю і в вихідні дні – будуть відправлені в понеділок.
LOVE YOURSELF FIRST

БЛАГОДІЙНА КОЛЕКЦІЯ КРЕМІВ ДЛЯ РУК ТА ТІЛА

Ми не знали, що говорити, тому вирішили просто робити те, що вміємо найкраще: обіймати через час та простір, створювати маленькі світи (але по секрету називати їх косметичними засобами), дарувати тобі якорі для найкращих спогадів та час для зустрічі з собою.

Сьогодні ми знайомимо тебе з нашою благодійною колекцією кремів для рук та тіла, що присвячена двом із багатьох дуже болючих подій війни.

Це Херсонщина та її дивовижне Рожеве Озеро і Маріуполь та його сталеві герої.

Це унікальний проект. Не тільки тому, що він так глибоко торкається того, що вже ніколи не перестане боліти, а ще й тому, що в його створенні прийняла участь не тільки команда Fabulous, а ще й просто дівчата, наші знайомі та друзі, що знаходили для нас фотографії цих місць для пакування та розповідали історії. Фото зроблені просто на телефони, в мирні часи, під час подорожей та прогулянок.

Це неймовірно.

Прибуток від продажу буде відправлений в ЗСУ та на допомогу містам, яким це зараз потрібно найбільше.

Вже чекають на сайті.
Вартість будь-якого 220 грн