Вішлист
Click to order
LOVE YOURSELF FIRST

СВІЖЕНЬКИЙ Б’ЮТІ-ТРЕНД - МІНІМАЛІЗМ

Ну нарешті! Терміново в номер свіженький б’юті-тренд – мінімалізм.
Кілька років тому в нашу свідомість увірвалися корейські б’юті-ритуали і 6-8-12 і навіть 16 ступенів догляду. На наш погляд, це завжди було too much, але зараз, на щастя, все позаду і знову в моді незмінна класика – очищення, тонізування, зволоження + додатковий догляд кілька разів на тиждень.

Сьогодні хотілося б обговорити деякі косметичні продукти, які насправді не дуже потрібні:

– База під макіяж. Яка функція цього продукту? Зволоження, вирівнювання поверхні шкіри, в деяких випадках вирівнювання тону. Тут, звичайно, напрошується думка про те, що найкраща база під макіяж – це шкіра, за якою дбають, але якщо раптом зараз саме той період, коли шкіра переживає не найкращий свій час, то ефективніше буде вибрати хороший крем або сироватку за станом шкіри і використовувати перед макіяжем, так як бази під мейк (професійні, бюджетні та люксові) здебільшого складаються з силіконів, пропіленгліколю та мікропластику. У моменті це поєднання може дати симпатичний ефект, але в перспективі лише посилюватиме питання зі шкірою.

– Олія для брів і вій – зазвичай це саме той флакончик, що запилився, в дальньому кутку косметички, так? Сама по собі олія – ​​хороший продукт, але в контексті брів і вій – малоефективна і відверто не зручна у використанні. Правда, брови можуть здорово відрости на рахунок масажу щіточкою при нанесенні олії. Що вибрати? Набагато найкращий ефект дають пептидні засоби на водній основі.

– Крем для рук, крем для тіла, крем для правого плеча, крем для коліна та для середньої частини спини… ну ви зрозуміли. Крем для рук підходить для тіла, крем для тіла підійде для рук, питання тільки в зручному форматі, який сприятиме тому, щоб не забувати і не лінуватися користуватися цим кремом.