FABULOUS SKINCARE – сімейна компанія, заснована в Одесі в 2018 році. Використовуючи багаторічний практичний досвід виробництва органічної косметики, в кожній штучці, створеній в майстерні ми втілюємо наші найбільші цінності – відкритість, щирість і задоволення від улюбленої справи.

fabulous [ˈfæbjuləs] – в перекладі з англійської означає “приголомшливий”, “неймовірний”, “легендарний”.

ЦІННОСТІ FABULOUS

ТИ

[YOUNIQUE] – від англ. you (ти) + unique (унікальний). Ми віримо, що кожен унікальний і неповторний. Тому, замість складних систем і жорстких категорій, ми створюємо прості і багатофункціональні засоби, які будуть доповнювати твою унікальність, а не обмежувати її загальними рамками.

БЕЗПЕКА ТА ЕТИЧНІСТЬ

У нас є гігієнічні сертифікати на виробництво косметики і всі інгредієнти, які ми використовуємо – сертифіковані. Косметика не містить парабенів, сульфатів, силіконів і нафтопродуктів.

ЧЕСТНІСТЬ

Всі склади детально розкриті на нашому сайті і упаковках.

ГАРАНТІЇ

Ми швидко здійснимо заміну косметиці, яка була пошкоджена під час доставки або укомплектована, непрацюючим дозатором. Якщо у тебе виникла алергічна реакція – зв’яжися з нами, і ми разом знайдемо причину і спосіб це залагодити.

ЩАСТЯ У ДРІБНИЦЯХ

Через повсякденні ритуали краси і догляду за собою.

ВІРНІСТЬ СОБІ

Ми прагнемо створити компанію любові, дотримуючись наших цінностей, і віримо, що у нас вийде, що ми зможемо стати прикладом і натхненням для кожного, у кого є мрія. Кожен талант унікальний і гідний уваги.

 

МІСІЯ FABULOUS

Поєднуючи кращі інгредієнти, робити ваші повсякденні ритуали хвилинами щастя і задоволення.

 

ФОРМА ДЛЯ ИНДИВІДУАЛЬНОГО ПІДБОРУ КОСМЕТИКИ ВІД ЗАСНОВНИЦІ БРЕНДУ FABULOUS SKINCARE 

Перейти до заповнення форми…