Вішлист
Click to order
КОШИК
Total: 
Email
Телефон
Подарункова упаковка
Адреса доставки
Коментарі
Промокод
Ти вже давно з нами? Тоді не забудь перевірити, можливо у тебе вже є знижка. Твоя особиста знижка - це промокод, що складається з ім’я та призвіща українською ’’ЮЛІЯІВАНОВА’’ ♥
Я згоден з політикою конфіденціальності
Payment method
Як добре, що ми зустрілися! Сподіваємося, що подорож сайтом була зручною і приємною, команда Fabulous бажає чудового дня. А якщо у тебе виникли питання, ми з радістю на них відповімо!
Зовсім скоро менеджер зв'яжеться для підтвердження замовлення.
Ми дбайливо пакуємо і відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів. Всі замовлення, що оформлені після 18.00 в п’ятницю і в вихідні дні – будуть відправлені в понеділок.
LOVE YOURSELF FIRST

ЛІМІТОВАНА СВІЧА

Вже традиційно кожного року ми створюємо лімітовану свічку, що коротко характеризує весь рік. Це завжди щось смішне та влучне.

Але цього року все інакше. Наші життя змінилися. Ми пережили та переживаємо весь можливий спектр емоцій кожен день. І хоч напевно саме гумор врятував наш ґлузд - робити смішну свічку для нас всеж недоречно.

Але ми точно знаємо, що у нас у всіх є заповітна мрія, тож давайте на цей раз так. Загадаємо, щоб наступний рік ми зному могли закінчувати нашими традиційними жартами.

На етикетці свічки можна власноруч записати свою мрію або важливе побажання.

Аромат:
ялина, м'ята, лайм
кардамон, чорний перець
ваніль, вершки

Широкий дерев'яний гніт створює красиве мерехтливе полум'я і затишно потріскує.

165 мл - 335 грн
Час горіння 35-40 годин